27 Şubat 2011 Pazar

PAZAR SABAHI
Günaydınn,


* O kadar yabancıyım ki blogumun ,sanki yıllarca yazmamışım.Eski blogumu bulmayı bile beceremedim düşünün durumu .Post atmak ,yerini bulmak bayagı ugraştırdı beni uzaylı gibiyim,halbuki iyidir aram teknoloji ile.


*Aslında dönmek büyük risk,o kadar zamansızımki bunun için ama zamanında aldığım keyif geliyor aklıma ara ara ve diyorum yapma Agee ,yazarsın yine.Bir de geçen gün Crystalım aracılığı ile sizlerin cogunun devam ettiğini görünce utandım resmen.Çok emindim zira çogunluk bu işi bırakır diye.
*Klasik bir kahvaltı masası resmi koymak istedim ,aslında yarım bir sofra olmuş,olmazsa olmaz Nutellamız masamızın patronu.
*Önce düşündüm yokluğumda olan bitenleri kronolojik bir sıra ile anlatayım diye ama baktımki baş edilemez.Ha çok mu önemli yaşantılar?
*Sadece bir tanesi o da "anneciğimi" , "canımı" ,"meleğimi" kaybetmem.Onun yanında her şey o kadar sönük ki. Onsuzluk yenibir boyut yeni ve eksik bir ben.
Bugun ütüden arta kalan zamanda gezeceğim inşallah eski arkadaşlarımı.Şu an çok uzagım herkesten :(
En kısa zamanda görüşmek üzere..


7 yorum:

 1. Başın sağolsun. Anneciğin de nurlar içinde yatsın.

  YanıtlaSil
 2. Amin Cenebaz,çok teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
 3. Üzüldüm,nur içinde yatsın ama sen devam et lütfen.

  YanıtlaSil
 4. Amin Asortik ,bende devam etme niyetindeyim hayırlısı bakalım =)

  YanıtlaSil
 5. Aşkolsun eski dostum:( Tesadüfen bulmasam haberim olmayacak. İnsan bir yorumla haber bırakmaz mı? Neyse önemli olan dönmen. Hoşgelsinnnn :))
  Sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 6. Yazını bile okumadan yorum bıraktım. Özür dilerim. Çok üzüldüm anneciğine... Her yaşta ihtiyaç duyulan kişi. Allah sabır versin arkadaşım. Mekanı cennet olsun melek anneciğinin:((

  YanıtlaSil
 7. Olmuyor bir turlu eski tempomu yakalayamiyorum!Oysa burdaki dostluklarima o kadar kiymet verirken...belkide gormeyeceksiniz bu yorumu ama yinede tesekkur ederim annem icin yaxdiklaronuza

  YanıtlaSil